Menu

BeaKoza

Mój własny nie ciasny blog

To lubię

beatakoza

W tym roku kompletnie zmienił mi się gust muzyczny. Dotychczas słuchałam niemal wszystkich rodzajów muzyki, może poza rapem, hip-hopem i pokrewnych, a wybór tego co akurat leciał był uzależniony od mojego humoru czy zajęcia...

Pozostała część artykułu została przeniesiona tutaj.

Na majówce

beatakoza

Tegoroczna majówka może nie bije rekordów ciepła, ale tragedii też nie ma. Zresztą to, że nie jest upalnie sprzyja aktywności :) Byleby nie padało. Reszta to kwestia lżejszych lub cięższych ciuchów.

Pozostała część artykułu znajduje się już tutaj.

Łatwo przyzwyczaić się do dobrego

beatakoza

Po zaledwie 3 dniach słonecznej pogody tak się przyzwyczaiłam do ciepełka, że dziś rano było wielkie rozczarowanie jak tak szybko może się coś zepsuć. Co prawda wczoraj również obudził mnie deszcz, ale z jednoczesnym słońcem, przez co po otwarciu oczu zobaczyłam piękną tęczę :) A dziś totalna kicha. Na pocieszenie pozostają tylko miłe wspomnienia cudownego weekendu spędzonego - jak na moje możliwości - bardzo aktywnie, wiedza że to dopiero początek wiosny i nadzieja, że wkrótce znów będzie ciepło i słonecznie.

... więcej...

Drewniane budowle

beatakoza

Przeglądałam ostatnio ciekawe zabytki i okolice, w które warto pojechać. Zwykle robię tak na początku roku przygotowując plany wyjazdowe na wolne weekendy. W tym roku zabrałam się m.in. za zabytki wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, które znajdują się w kraju. Część z nich jest położona na tyle blisko mojego miejsca zamieszkania, że spokojnie można wybrać się w któryś słoneczny weekend i je osobiście "obcykać" :) Aż dziwne, że jeszcze nas tam nie było.

...więcej...

© BeaKoza
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci